Žáci chuchelské školy navštíví TEP FAKTOR

Autor: Základní škola <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 30. 01. 2013

Na poslední lednový den si žáci sedmé třídy připravili pro žáky 5. třídy a vybrané žáky druhého stupně jedinečnou zábavu. Dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek a luštění šifer ve sportovně –zábavném centru TEP FAKTOR, které se inspirovalo známou soutěží Pevnost Boyard.

Čeká nás jedenadvacet velmi zajímavých úkolů, kdy se v týmu dvou až pěti osob zdolávají jak fyzické, tak i logické překážky, které prověří naši vytrvalost, souhru v týmu, odvahu, odhodlání a zápal pro hru.
Po úspěšném zdolání dvaceti tajemných komnat získáme indicie, které nám pomohou otevřít jedenadvacátou „zlatou“ komnatu, kde nás po vyřešení poslední překážky čeká výhra.
Kromě této výhry si žáci odnesou domů i pololetní vysvědčení, které jim bude předáno na prosluněné písečné pláži.
Máme se na co těšit!

Za sedmou třídu Havelková Šárka