Pozvání na školní kolo soutěže "Pražské poetické setkání"

Autor: Mgr. Marek Burian <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 25. 02. 2013

pozvání na Pražské poetické setkání

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci dětí, milovníci poezie a prózy,

dovolujeme si Vás pozvat na školní kolo recitační soutěže s názvem „Pražské poetické setkání“, které se uskuteční ve čtvrtek 28. února 2013 od 14 hodin v historické budově chuchelské školy. V roli moderátorů soutěže spatříte děti ze sedmé třídy. Setkání zahájí nesoutěžním vystoupením děti z prvních tříd. Soutěž bude rozdělena do čtyř kategorií - 2. a 3. A, B třída, 4. a 5. třída, 6. a 7. třída, 8. a 9. třída. V každé kategorii tříčlenná porota vyhlásí 1., 2. a 3. místo. Do obvodního kola postoupí žákyně a žáci, kteří se umístili na 1. a 2. místě. Na židle určené porotě usednou v letošním 13. ročníku soutěže vzácní hosté - zpěvačka, herečka, moderátorka, cvičitelka, sportovkyně, vedoucí tvůrčí skupiny pro děti a mládež Českého rozhlasu paní Zora Jandová a ředitelka Střední školy dostihového sportu a jezdectví v Praze 5 - Velké Chuchli paní Ing. Soňa Froňková, Ph.D. Třetím členem poroty se stane učitel Marek Burian.

Věříme, že se rozhodnete navštívit chuchelskou školu právě kvůli prožitku poetických a prozaických textů, které Vám ze světového a českého literárního bohatství představí dívky a chlapci chuchelské školy. Jste vítáni!