Konečně slunce?

Autor: Mgr. Monika Vlasáková <monikavlas(at)centrum.cz>, Téma: Třída 5., Vydáno dne: 16. 03. 2013

Kaplička
Drhání


Takhle nádherně to dneska ráno vypadalo z okna jídelny, objevily se netušeně krásné výhledy na Medvědín a Zlaté návrší, vzduch

Takhle nádherně to dneska ráno vypadalo z okna jídelny, objevily se netušeně krásné výhledy na Medvědín a Zlaté návrší, vzduchem poletovaly stříbrné vločky. Sjezdovka byla krásně upravená, zrolbovaný prašánkový manšestr. Na všech lyžařích bylo vidět výrazné zlepšení. Prostě krása-nádhera, až na ledový vichr z hor. Museli jsme dopolední výcvik zkrátit, zkřehlíci si dali teplou sprchu a zalezli do postýlek. Družstvo běžkařů se vrátilo z Petrovy boudy nadšené a ne tak vymrzlé. Pojedli jsme rajskou a po poledním klidu připravili závěrečný slalom. Všichni závodili s elánem a mnozí překvapili sami sebe.

Po borůvkových knedlících jsme vyhlásili vítěze všech soutěží a bodování pokojů, všechny pochválili a šli balit. Na závěr ještě poděkování paní učitelce třídní i všem rodičům - za tak dobře vychované, hodné děti. Všichni byli opravdu velmi milí, slušní k nám i k sobě navzájem, všechno si radostně užívali, skuhrali jen, když už jim byla příliš velká zima. Děkujeme také oběma maminkám, Dáše a Lucii za vynikající práci a nezištnou pomoc.

 Omlouvám se za opožděné uveřejnění tohoto článku, ale poslední večer už bylo počasí tak hrozné, že se jím neprodral ani telekomunikační signál.