80 let chuchelské školy

Autor: Mgr. Tomáš Hromádka <hromadka(at)centrum.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 19. 03. 2013

Na přelomu září a října letošního roku si připomeneme 80 let od otevření ZŠ Charlotty Masarykové ve Velké Chuchli. Při té příležitosti připravujeme výstavu dobových dokumentů, fotografií a historických školních pomůcek. Rádi bychom rovněž při této příležitosti vystavili co možná nejúplnější přehled všech klasických třídních fotografií (fotografií jednotlivých tříd s třídními učiteli) a fotografií pedagogických sborů (z let 1933 - 2012). V této souvislosti se obracíme na všechny absolventy a přátele školy s prosbou o zapůjčení nebo poskytnutí uvedených materiálů a fotografií. S vaším svolením si je naskenujeme a obratem vrátíme, případně uvítáme přímo naskenované fotografie. V této souvislosti můžete kontaktovat chuchelského kronikáře p. učitele Hromádku, e-mail: hromadka@centrum.cz, tel. 25794 1039.