Děti si SKIPARK CHUCHLE zamilovaly

Autor: Základní škola <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 19. 03. 2013

Z ohlasů dětí vyplývá, že se naše návštěvy chuchelského Skiparku na dostihovém závodišti setkaly s nebývalým zájmem a pro děti se staly nefalšovaným sportovním zážitkem.

Poslední tři pátky jsme byli na chuchelském závodišti se třídou běžkovat. Poprvé nám to moc nešlo, protože jsme skoro všichni stáli na běžkách poprvé. Když jsme byli podruhé, tak jsme byli zařazeni do dvou skupin. Jedna byla ta, která to uměla už líp. Ale já tam nebyl, protože mi to moc nešlo. Ta druhá byla ta, která se plácala. Potřetí sem byl nemocný a moc mě mrzelo, že jsem nemohl jít. Moc se mi to líbilo.
Lukáš Jäger

Jmenuji se Oliver Bukovianský, chodím do školy Charlotty Masarykové do páté třídy ve Velké Chuchli. Byli jsme se třídou čtyřikrát každý pátek na běžkách na chuchelském závodišti. Poprvé jsme se učili různé styly, a měli jsme na to instruktora, který se nám dobře věnoval. Podruhé jsme byli rozděleni do začátečníků a pokročilých.
Oliver Bukovianský

Děkujeme, že jste nám poskytli zdarma běžkařskou dráhu V Chuchli. Byl jsem tam se třídou čtyřikrát. Moc se mi to líbilo. Instruktoři nás naučili nové styly. Já jsem stál na běžkách poprvé, ale byla to sranda. Byl bych moc rád aby to tam bylo i další rok. Moc se mi to líbilo.
Vojta Hnízdil žák 5 třídy ZŠ Charlotty Masarykové

Bylo to poměrně, co poměrně, velice zábavné. Nikdy předtím jsem na běžkách nestál a ty pohyby, co jsme tam dělali, byly moc zábavné a lektoři moc příjemní. Běžky jsou tak tenké a dlouhé. Žádné vstupné se tam neplatilo, a proto jsme si to mohli dovolit vícekrát. Takže za mě a za moji třídu vás žádám, abyste poskytli finance i příští rok na tuto běžkařskou atrakci.
S poklonou vás zdraví Kryštof Rendl

Se třídou jsme byli na běžkách. Byl jsem tam poprvé a velice mě to začalo bavit, protože rád sportuji. Navíc je to skvělá možnost jak odlákat děti od počítačových her. Taky jsme tam dostali instruktora, takže se to hodně dětí naučilo. Já bych na běžkách chtěl běhat co nejdéle, takže bych byl rád, aby byla jak dráha tak i půjčovna otevřena i příští rok. Děkuji vám moc.
Tomáš Jirát

Na běžkovaní jsem byl poprvé v životě a moc se mi to líbilo. S rodiči jsme se dohodli, že budu běžkovat častěji. Doufám, že příští rok budeme se školou chodit na Chuchelský ovál zase. Děkuji!
Antonín Nosek

Jmenuji se Adam Kobes, jsem žák 5 třídy ze školy Charloty Masarykové, která je ve Velké Chuchli. Byl jsem dvakrát se třídou na běžkách. Byli jsme na chuchelském závodišti, kde nám půjčili běžky a boty. Také jsme dostali instruktora, který nás učil jezdit. Já jsem stál na běžkách poprvé. Takže jsem dost padal. Učili jsme se jezdit na jedné lyži a jiné další věci. Když jsem tam byl po druhé, tak jsme instruktora neměli, ale za to jsme pořádali závody. Měli jsme sprint a dálku. Jinak jsme jen jezdili a hráli na babu. Jsem rád, že jsem si vyzkoušel jak jezdit na běžkách a doufám, že příští rok tam půjdeme zase.
Adam Kobes

Chodili jsme s celou třídou každý pátek lyžovat. Dostali jsme instruktora a zadarmo. Jsme si půjčili hůlky, běžky a boty. Naučili jsme se různé styly a hráli jsme hry. Moc mě to bavilo a děkuji, že jsme mohli s celou třídou běžkovat místo tělocviku. Byla to super změna.
Vojtěch Ondruška

Na lyžování na závodišti Chuchle se mi líbilo, že jsme tam mohli se školou chodit lyžovat. A že si zde můžu vypůjčit vybavení zadarmo a že mohu lyž vat i když je nad nulou a když nikde není sníh. Chodím do ZŠ Charlotty Masarykové Praha 5 - Velká Chuchle.
Petr Jiříček

Pane starosto, v zimě naše 5. třída místo tělocviku chodila lyžovat do SkiParku Velká Chuchle. Byl tam s námi instruktor lyžování a taky nám půjčovali zadarmo běžecké boty a lyže. Já jsem nikdy na běžkách nestála a jsem moc ráda, že jsem se mohla naučit běžkovat. Chci vám proto moc poděkovat, že jste nám dovolili navštěvovat SkiPark Velká Chuchle. Těším se, že budeme běžkovat i příští zimu.
Klára Sinkulová 5. třída
ZŠ Velká Chuchle