Zakončení projektu Lesohrátky

Autor: Základní škola <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 24. 04. 2013

Celoroční projekt „Lesohrátky“ byl ukončen 22. 4. 2013 na Den Země setkáním všech žáků v tělocvičně naší školy. Zde proběhla prezentace prací žáků ze 2. třídy – dramatizace básničky „Polámal se mraveneček“, 3. A - představení knihy o stromech a 3. B. – prezentace prací týkajících se života stromů. Výstupy z tohoto projektu jsou vystaveny na chodbách ve staré budově školy.
Proběhlo také vyhlášení vítězných skupin ze čtvrtečního vědomostního závodu v areálu Chuchelském háji.
Na prvním místě se umístila skupina č. 7 (Lukáš Fatka, Matyáš Hnízdil, Al Elizabeth Kaysy, Jiří Humhal, Tomáš Dostál, Anička Králová, Petr Jiříček, Kryštof Rendl, Klára Smolová, Emma Špaková, Jana Jiříčková).
Na druhém místě se umístila skupina č. 11 (Adam Laburda, Anežka Melicharová, Eduard Lošťák, Adam Konečný, Kateřina Laburdová, Radek Neumann, Veronika Košumberská, Martina Kawuloková, Nikol Nedvědová, Tereza Soukupová, Vendula Rudolfová).
A jako třetí byla vyhodnocena skupina č. 3 (Tomáš Boura, Olivia Buřilová, Matyáš Cihelka, Anna Fléglová, Veronika Beranová, Jakub Dostálek, Oliver Bukovianský, Jan Bolina, Matouš Buk, Antonie Vokurková, Nela Lichtenbergová, Míša Sinkulová, Andrea Šimková, Karolína Černá).
Velké poděkování patří panu Soukupovi, který zasponzoroval ceny pro výherce. V tělocvičně také proběhlo vyhodnocení školní soutěže třídních prací z plastových víček, které vyhodnotil zástupce firmy Ekosan s panem starostou Mgr. Melicharem. Vítěznou třídou se stala 3. A (Déšť). Na druhém místě se umístila 8. třída (Rákosníček) a na třetí 3. B, i zde moc děkujeme firmě Ekosan za pěkné odměny.

Mgr. Iva Suchomelová