Po týdenní odluce začíná výuka 10. června 2013 dle rozvrhu hodin

Autor: Mgr. Marek Burian <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 09. 06. 2013

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci dětí,

po týdenní odluce dětí od běžné výuky se pro naše školačky a školáky opět otevřou dveře učeben v pondělí 10. června 2013.
Záplavy a následná povodeň ve Velké Chuchli a blízkém okolí pozměnily naše školní plány. Školní akademie se v tomto školním roce konat nebude, veškeré "školní" síly budou přirozeně soustředěny na uzavření klasifikace, na zdárný závěr školního roku 2012/2013.

Prezentace závěrečných prací žákyň a žáků IX. ročníku se uskuteční 18. a 19. června 2013. Prezentace závěrečných prací žákyň a žáků V. ročníku se uskuteční 20. a 21. června 2013.
Děkujeme Vám za pochopení.

Prosíme všechny rodiče a zákonné zástupce dětí dojíždějících do školy z blízkého a vzdálenějšího okolí, aby bedlivě sledovali dopravní zpravodajství (dopravní opatření, změny autobusových linek z důvodu záplav a povodní). Bude-li ve Vašich silách vypravit do školy dítě (děti) tak, aby dorazilo (dorazily) do školy včas, přivítáme tuto skutečnost. Již nyní Vám za snahu o včasný příchod Vašich školaček a školáků do školy děkujeme. Mějte se krásně a bezpečně!