Přiblížili jsme se k novému školnímu roku. Milé žákyně, milí žáci, jste zváni na jeviště chuchelské školy.

Autor: Mgr. Marek Burian <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 28. 08. 2013

Milé žákyně, milí žáci

dovolte mi připomenout Vám, že se následující pondělí (2. září 2013) otevřou dveře chuchelské školy právě pro Vás. Přijměte, prosím, naše pozvání do školy, místa, s nímž na deset následujících kalendářních měsíců spojíte své životy, svou zvídavost, svůj um, své představy, své tužby. Věřte, že naším velkým přáním je nabídnout Vám bezpečné, klidné a podnětné prostředí, v němž se může Vaše a naše píle proměnit ve Vaši znalost, dovednost, kvalitu. Buďte vítáni!

2. září 2013 v osm hodin se potkáme před historickou budovou chuchelské školy, kde se pořádá slavnostní zahájení školního roku 2013/2014. Úvodní slovo shromážděným pronese paní ředitelka Mgr. Eliška Jančíková a krátkým pozdravením přivítá děti (Vás) a přítomné dospělé v novém školním roce také starosta Velké Chuchle - pan Mgr. Martin Melichar. Poté se vydáte spolu s třídními učiteli do tříd, abyste v nich prožili první školní čas po prázdninách - prvňáčkové ještě v doprovodu svých rodičů. Mějte všichni nádherný první školní den!