Odpoledne s pohádkou

Autor: Školní družina <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Družina, Vydáno dne: 27. 11. 2013

V úterý 26.11. 2013 byla celá družina pozvána panem zástupcem Markem Burianem na prohlídku školní knihovny, kde si děti mohou půjčovat zajímavé knížky na čtení domů, pro výuku či samovzdělávání. Pan zástupce chtěl děti co nejlépe inspirovat, aby se naučily knížky vyhledávat a četly si rády, s chutí a pro potěšení. A proto si pro ně připravil čtení z knížky Pavla Čecha – O čertovi. Příběh sám o sobě byl vybrán dokonale, děti ani nedutaly a doslova visely panu zástupci na rtech. Jeho přednes byl nesmírně poutavý a doplněný vlastními rekvizitami, ilustracemi z knížky, jež jsme mohli sledovat na interaktivní tabuli díky vizualizéru - nově zakoupený přístroj, za který vděčíme Sdružení rodičů naší školy. Na závěr nám pan zástupce slíbil, že podobná setkání se budou v průběhu školního roku opakovat a my se již těšíme jaký úžasný zážitek si děti příště odnesou.