Filmování v naší škole - čtvrteční dopravní omezení

Autor: Mgr. Marek Burian <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 18. 03. 2014

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci dětí, milí přátelé chuchelské školy,

dovolte mi, abych Vás informoval o termínu filmování v chuchelské škole. Mezinárodní filmový štáb bude ve čtvrtek dne 20. března 2014 od ranních hodin do pozdního odpoledne natáčet v přízemních dvou učebnách nového pavilonu reklamní spoty. Prostory naší školy byly vybrány jako vhodné prostředí pro natáčení a vedení školy se rozhodlo umožnit filmařům realizovat jejich záměry v naší škole.

Prosím, omluvte v tento den velmi omezený dopravní přístup k budovám chuchelské školy vzhledem k přítomnosti relativně velkého množství techniky filmového štábu. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme Vám hřejivé kráčení v prvních jarních dnech.