„Jak probudit naše nosnice k vyšším výkonům“

Autor: Mgr. Kateřina Nedomová <medunova(at)volny.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 03. 04. 2014

kraslice2

Náš cyklus pomoci národnímu hospodářství pokračoval slíbeným tématem: „Jak probudit naše nosnice k vyšším výkonům“. Poručit větru, poručit dešti, to už tu bylo. Ale zkusil už někdo poručit nosnici? Podle našich ověřených pokusů nezkusil, protože jinak by už naše hospodářství dávno vybředlo z krize, ba co víc, pravděpodobně by do onoho kapitalistického marasmu ani neupadlo. Naše slípky totiž ochotně reagovaly na povzbuzování „ Zatlač!“, „Přidej!“, „To dáš!“ a výsledky byly vskutku nadprůměrné. Velikostí vajec nám tak překonaly i zápaďácké pštrosy! Vyfouknutá vajíčka jsme mohli spolu s žákyněmi a žáky sedmé, osmé a deváté třídy vkusně nazdobit a nyní už nám před školou vítají svátky jara! Dalším tématem bude „I my máme své Dolly!“

kraslice1