Vyhrajeme sběrovou soutěž? Pojďme do toho!

Autor: Základní škola <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 07. 04. 2014

Recyklace soutěžVážení žáci, rodiče, přátelé školy, chuchelští občané,
rádi bychom Vás tímto požádali o pomoc. Naše škola se zapojila do sběrové soutěže
Velká cena EURO WASTE a Českých sběrných surovin,
která je určena pro mateřské a základní školy v Praze, středních, západních a jižních Čechách. Sbíráme papír a hliník. Naše dosavadní výsledky jsou velmi nadějné. Protože bychom se chtěli pokusit o umístění nejvyšší, obracíme se na vás s žádostí o pomoc.
Máte doma papír či hliník, kterého se potřebujete v rámci jarního úklidu zbavit? Přineste ho k nám do školy. Moc nám tím pomůžete.
Rádi bychom i v příštím školním roce pomohli africké holčičce Mercy, kterou jsme z vydělaných peněz podporovali celý letošní školní rok (školné, uniforma, učebnice).

Dále si za získané peníze můžeme koupit hry a sportovní vybavení, na které by jinak peněz nezbývalo. Všechny hry, které jsme zakoupili vloni, si můžeme půjčovat domů a také si je půjčujeme.

Termíny sběrů před historickou budovou školy jsou:
22. - 25. dubna 2014
10. - 13. června 2014

Bohužel ve škole nemáme mimo tyto termíny kapacitu pro úschovu sběru. Sběr probíhá v daném termínu vždy ráno mezi 7,15 – 8,00 hodin. V pondělí až čtvrtek je možné předat sběr i v průběhu dne (po předchozí domluvě). V pátek pouze do 8 hodin.

Pokud byste chtěli využít možnosti svozu papíru, připravte prosím 31. 5. (sobota) svázané balíky na chodník před váš dům. Dále se o vše již postarají chuchelští hasiči, kterým tímto také děkujeme.
Budete-li v tento den potřebovat pomoci (papíru bude mnoho a sil málo), volejte hasiče. Rádi vám pomohou.
Kontakt na hasiče: pan Kokta – 602 395 381.

Všem, kteří nám pomůžete, předem moc děkujeme!! A nebojte se! Pokud bychom se neumístili letos, zkusíme to opět příští rok.

Žákyně a žáci Základní školy Charlotty Masarykové