Angličtina s jógou v Borové Ladě

Autor: Rodiče žáků <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 05. 05. 2014

Nabízíme Vám pobyt pro děti a dospělé se skvělou kombinací programu. Zajistíme pro Vás dopolední a večerní program v angličtině pro děti a jógu pro dospělé. Máte také možnost využít nabídky dětské jógy, dohodnout si s námi individuální hodiny angličtiny pro dospělé, máte nárok na pedikúru a v případě dostatečného zájmu zajistíme i program pro děti ve francouzštině.

Angličtina s jógou v Borové Ladě
1. Termín 12.6. – 15.6.2014 (čtvrtek až neděle)
2. Ubytování šumavská chalupa v Borové Ladě

Ubytování v nově zrekonstruované klasické chalupě s pecí v obci Borová Lada (a v chalupě přilehlé). Chalupa nabízí skvělé prostory pro děti, velkou společenskou místnost s pecí, k dispozici velká kuchyně a sauna, možnost cyklovýletů do okolí. Nádherné prostředí pro pobyt s dětmi.
Možnosti ubytování - pokoj dvoulůžkový až čtyřlůžkový, možnost přistýlky

3. Cena
Cena ubytování
Osoba 1050 Kč

Cena programu
Dospělý 600 Kč
Dítě 1100 Kč

Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a program.
Omezená kapacita – nutnost včasné rezervace !!!

Dospělí
Jóga 2x denně – ráno 8-9 a večer 18-19,30 (první jóga večer v den příjezdu, poslední ráno v den odjezdu)
1x za pobyt pedikúra
Možnost individuálních hodin angličtiny, případně francouzštiny – po dohodě

Děti
Až 6 hodin denně angličtiny s rodilým mluvčím, uzpůsobeno pro děti ve věku 3-15 let.
Plný program – pátek a sobota (hlídání při józe pro dospělé také ve čtvrtek večer a v neděli ráno).
8,00-9,00 Hlídání v angličtině se snídaní (rodiče mají jógu)
9,30-12,00 Hlavní program v angličtině
17,30-18,00 Dětská jóga
18,00-19,30 Hlídání dětí v angličtině (rodiče mají jógu)
20,00-21,00 Anglická kreativní dílna
Možnost hlídání i v odpoledních hodinách – po domluvě
V případě dostatečného zájmu zajistíme pro děti také francouzského lektora.

O lektorce jógy
Zkušenou cvičitelkou stejně jako loni nám bude Renáta Nováková – Hathajóga a Ashtangajóga (dynamičtější).