Čarodějnice

Autor: Základní škola <skola(at)chuchle.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 15. 05. 2014

Čarodějnice 2014Dne 30. 4. proběhla v rámci projektu „Škola školce, školka škole“ akce s názvem Čarodějnice. Každý, když se řekne čarodějnice, si představí oheň. Ale nakonec jsme se domluvili, že pro děti budou zábavnější tematické hry spojené s příběhem.
Na úvod Tomáš Mačura přečetl dětem příběh o Dvojzubce. Děti dostaly za úkol pomoci Dvojzubce zhubnout, aby mohla odletět na slet čarodějnic. A poté probíhaly již zmiňované hry. Například: lovení hnusu z vody, hod koštětem na čarodějnici, hod hadem za krysou, trefování pavouka za jízdy na klouzačce, slalom s okem na lžíci.
Děti, které právě nepomáhaly Dvojzubce, si mohly nechat pomalovat obličej od Martina a Tomáše různými čarodějnickými motivy.
Nakonec jsme dostali za organizaci her lentilky a velikou pochvalu.

Vojta Rendl, 8. třída

Další fotografie najdete ve Fotogalerii.